Kontakt z konsultantem:
Pn - Pt
8.00 - 18.00

tel. (+48) 728 878 570

 

 Punkt obsługowy:

Pn - Pt
10.00 - 18.00

Soboty

10.00 - 14.00

tel. (+48) 42 227 34 47

hagjos@hagjos.com.pl

95-200 Pabianice

ul.Partyzancka 46

 

 

 

Biura Rachunkowe

Firma Hagjos oferuje gotowe rozwiązania informatyczne takich producentów jak Insert czy Programer. Znajdujemy najlepsze rozwiązania dostosowane indywidualnie pod konkretne biuro i zapewniamy pełną obsługę serwisową. 

Decydując się na współpracę z nami, otrzymują Państwo najlepsze rozwiązania dostosowane indywidualnie pod konkretne biuro, obsługę informatyczną, administrację infrastruktury informatycznej w firmie, audyt oprogramowania oraz pełną obsługę serwisową.

Nie tylko wdrażamy u Państwa nowy system ale w razie jakichkolwiek awarii stacji roboczych, drukarek, komputerów również jesteśmy do dyspozycji. Naszym głównym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi.

Rozwiązania systemowe które między innymi możemy zaproponować to oprogramowanie firmy Insert, a w nim Rewizor GT-doskonale sprawdzający się system do prowadzenia pełnej księgowości. Jest to system zgodny z obowiązującą ustawą o Rachunkowości jak i zgodny w wymogami Unii Europejskiej.
Kolejnym systemem z rodziny Insert, który z kolei sprawdzi się w prowadzeniu małej księgowości jest Rachmistrz GT.

W naszej ofercie posiadamy również oprogramowanie firmy PROGRAMER a mianowicie system MaKs i Efka.  Programy te rozlicza podatek dochodowy, prowadzi księgę przychodów i rozchodów, wypełnia deklaracje podatkowe PIT 5 i PIT L wraz z wydrukiem, wylicza podatek do zapłaty za żądany miesiąc itp.

Jesteśmy również autoryzowanym partnerem firmy Unizeto Technologies. W naszym punkcie mogą Państwo zakupić nowy bądź odnowić istniejący podpis elektroniczny będący niezbędnym narzędziem przy wysyłaniu zestawień. Posiadamy status operatora PPT. Mamy doświadczenie w obsłudze i integracji programu Płatnik z programami księgowymi.

Biura rachunkowe ze względu na przechowywanie danych klientów wymagają bezpieczeństwa danych i przesyłów informacji. Możemy to Państwu zapewnić będąc partnerem firmy GFI Software producenta jednego z najlepszych rozwiązań na światowym rynku.

Posiadamy serwis urządzeń peryferyjnych dlatego ewentualne usterki najważniejszych urządzeń w tej branży jakimi są drukarki naprawiamy również we własnym zakresie. Świadczymy również usługi wypożyczenia urządzeń, dlatego na czas naprawy nie pozostawimy Państwa bez możliwości pracy.

W przypadku posiadanych serwerów nasi administratorzy zapewniają najwyższą jakoś usług o czym świadczą liczne certyfikaty i uprawnienia.
Więcej informacji na temat wszystkich oferowanych przez nas rozwiązań znajdziecie Państwo z zakładce SYSTEMY INFORMATYCZNE.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a jeśli jesteście Państwo zainteresowani zapraszamy do kontaktu.

 

Nasi partnerzy: