Certyfikaty

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo w sieci jest kluczowe dla coraz większej liczby internautów. Wraz z rosnącą świadomością zagrożeń, rosną także ich oczekiwania odnośnie zabezpieczeń witryn, z których korzystają, przechowywania danych oraz transakcji gotówkowych.

 

 

Certyfikaty SSL

Certyfikaty SSL

Certyfikaty SSL zapewniając ochronę witryn internetowych, a także gwarantują zachowanie poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną.

 

Certyfikaty Code Signing

Certyfikaty Code Signing

Certyfikaty Code Signing

 

Certyfikaty ID

Certyfikaty ID

Certyfikat niekwalifikowany zaufany – jest elektronicznym dokumentem tożsamości uwierzytelniającym danego użytkownika w sieci Internet

 

Certyfikaty VPN

Certyfikaty VPN

Certyfikaty do zabezpieczenia sieci VPN umożliwiają budowanie bezpiecznych, wirtualnych sieci korporacyjnych.

 

Unibackup

Unibackup

Unibackup to aplikacja, która odpowiada na współczesne potrzeby użytkowników. W czasach gdy dane w przypadkowy sposób mogą zostać wykasowane z urządzeń lub zostać utracone przez zaginięcie sprzętu, gwarantujemy ich całkowite bezpieczeństwo. Zaszyfrowane pliki przechowywane są w dwóch niezależnych centrach danych Unizeto Technologies, które posiadają światowy standard zabezpieczeń. Obsługa aplikacji jest całkowicie zautomatyzowana i prosta, a dostęp do kopii danych możliwy jest z każdego miejsca na świecie.

Nasi partnerzy: