Kontakt z konsultantem:
Pn - Pt
8.00 - 18.00

tel. (+48) 728 878 570

 

 Punkt obsługowy:

Pn - Pt
10.00 - 18.00

Soboty

10.00 - 14.00

tel. (+48) 42 227 34 47

hagjos@hagjos.com.pl

95-200 Pabianice

ul.Partyzancka 46

 

 

 

Firmy Handlowo-Usługowe

Obsługa serwisowa przedsiębiorstw i firm handlowych należy do najbardziej zróżnicowanych form administracji IT. Trudno znaleźć dwie takie same firmy, które mają dokładnie takie same wymagania, używają tego samego sprzętu i tego samego oprogramowania. A nawet jeżeli używają tego samego zestawu narzędzi, wykorzystują je zupełnie inaczej, zgodnie z własnymi wymogami. Nawet konfiguracja programu wspomagającego sprzedaż, różni się w zależności od oferowanego asortymentu, form rozliczenia, uprawnień operatorów czy zaleceń właścicieli. Nie sztuką jest zainstalować program klikając do znudzenia „dalej” w instalatorze. Niezależnie od zamierzeń producentów programy użytkowe są po to aby ułatwić  naszą pracę. Sztuką jest dopasowanie ich do naszych potrzeb a nie dopasowywanie swojej pracy do domyślnych ustawień programu.

Nasza oferta skierowana jest do Państwa niezależnie czy w Państwa firmie jest jeden stary komputer czy jest ich kilkadziesiąt, połączonych w jedną sieć nadzorowaną przez serwer. Choć mamy za sobą już wiele wdrożeń różnych rozwiązań oraz zakończonych wiele projektów, nie mamy przygotowanych gotowych schematów które na siłę będziemy chcieli zastosować w Państwa firmie. Abyśmy mogli zaproponować rozwiązanie, konieczna jest wstępna rozmowa podczas której poznamy Państwa potrzeby, sugestie oraz oczekiwania. Musimy poznać  firmę, zorientować się jak pracują poszczególne osoby i działy.

Jesteśmy zdania że obsługa firm w zakresie informatyki, nie polega na instalowaniu pudełkowych programów, które z założenia kierowane są do szerokiego grona odbiorców, przez co stają się uniwersalne i mało precyzyjne. Wyjątek stanowić mogą specjalistyczne programy służące w jasno określonych celach. Tutaj najważniejsza jest znajomość mechanizmów, jak najlepszy kontakt z producentem, dostęp do kodu źródłowego lub możliwość jego modernizacji. Współpracując z wieloma firmami jesteśmy w stanie reprezentować Państwa i pomagać podczas takich kontaktów i ewentualnych wdrożeń.

Nie uważamy się za firmę która wszystko wie najlepiej, której rozwiązania są zawsze najlepsze i najbardziej optymalne. Jednak naszą siłę stanowią liczne kontakty i współpraca z firmami które specjalizują się w konkretnych tematach działu IT.

Hagjos to przede wszystkim zespół konsultantów którzy pomogą Państwu w projektowaniu i wdrażaniu najróżniejszych projektów. Jeśli jakaś część przerośnie nasze możliwości, jesteśmy w stanie zasięgnąć pomocy wśród krajowych (i nie tylko) liderów w danym temacie, koordynować ich pracę i podwykonawstwo. Biorąc odpowiedzialność za cały projekt, nie będą Państwo musieli spotykać się z licznymi przedstawicielami, oceniać projekty, wiarygodność danej firmy. Wszystko to robimy w Państwa imieniu, informując o wszystkich wnioskach i decyzjach.  Niezależnie czy problem dotyczy uszkodzonego urządzenia, problemów z funkcjonowaniem oprogramowania, działającego sklepu internetowego czy kwestii zabezpieczeń danych, jesteśmy w stanie wziąć to na swoje barki aby mogli Państwo skupić się na własnej firmie a nie problemach informatycznych.

Z uwagi na to że nasza oferta jest skierowana między innymi do firm zajmujących się handlem oraz usługami, posiadamy w swojej ofercie również systemy, które ułatwią i przyspieszą pracę.  Programy z rodziny Insert czy Programer pomogą w zarządzaniu systemem sprzedaży, kontaktami z klientami,  prowadzeniu własnej księgowości czy analizie sprzedaży.

Systemy te oferują najróżniejsze rozwiązania które owocują efektywniejszą i sprawniejszą pracą. Oferujemy Państwu pomoc w wybraniu odpowiedniego oprogramowania przez dokładną analizę wdrożeniową oraz późniejszą obsługę.

Będąc partnerem firmy Unizeto Technologies zapewniamy obsługę w zakrasie podpisu elektronicznego, certyfikatów SSL i wielu innych.

Posiadamy własny serwis komputerów, serwis laptopów, serwis drukarek oraz innych urządzeń dzięki czemu wszystkie naprawy są wykonywane możliwie sprawnie i bez dodatkowych kosztów.

Jesteśmy w stanie wypożyczyć sprzęt informatyczny taki jak: komputery i drukarki, co staje się bardzo istotne w przypadku dłuższej naprawy lub jeśli nie chcemy inwestować dużych kwot w nowe urządzenia.

Partnerstwo z firmą GFI Software daje nam dostęp do jednych z najlepszych rozwiązań na rynku światowym w zakresie bezpieczeństwa danych i monitoringu infrastruktury sieciowej.

Nasi administratorzy mają doświadczenie w nadzorowaniu potężnych sieci informatycznych w kraju i za granicą jak również w mniejszych firmach których potrzeby i możliwości różnią się diametralnie.

 

Nasi specjaliści służą pomocą  i doświadczeniem w tworzeniu stron firmowych, sklepów internetowych oraz kampanii reklamowych czy pozycjonowaniu stron.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszamy do zakładki  SYSTEMY INFORMATYCZNE i  TECHNOLOGIE INTERNETOWE i do bezpośredniego kontaktu z nami.

 

Nasi partnerzy: