Kontakt z konsultantem:
Pn - Pt
8.00 - 18.00

tel. (+48) 728 878 570

 

 Punkt obsługowy:

Pn - Pt
10.00 - 18.00

Soboty

10.00 - 14.00

tel. (+48) 42 227 34 47

hagjos@hagjos.com.pl

95-200 Pabianice

ul.Partyzancka 46

 

 

 

Hardware

Sprzęt komputerowy jest filarem każdej firmy korzystającej z usług IT. Niezależnie jakie mamy oprogramowanie, z jakich usług korzystamy, jeśli nie bedziemy mieć odpowiedniego sprzętu komputerowgo nic nie będzie działać tak jak powinno. Dotyczy to zarówno firm jak i użytkowników domowych, niezaleznie czy używamy komputera do pracy czy do zabawy. 

Rynek komputerowy rozwija się w zawrotnym tempie. Z każdym dniem pojawiają się nowe produkty najróżniejszych producentów często różniąć się w bardzo nieznacznym stopniu. Aby mieć rozeznanie w tak dynamicznie rozwijającej się branży konieczne jest śledzenie wszystkich zmian, odpowiedni kontakt z producentami i dystrybutorami a także przeprowadzanie niezliczonej ilości własnych testów. 

Rzadko polegamy na opinii twórców i sprzedawców. Towar który Państwu oferujemy w większości przypadków został przez nas przetestowany i sprawdzony. Często bazujemy na opiniach naszych klientów. Dzięki naszemu serwisowi mamy możliwość sprawdzania podzespołów wybieranych przez naszych klientów i oceny ich stanu w różnym okresie użytkowania. 

Przez te wszystkie lata tylko nieliczni dystrybutorzy utrzymali naszą stałą sympatię. W różnych okresach trafiają się różne partie i różna jakoś ofertowanych produktów, dlatego staramy się nie przywiązywać do określonych marek. Nigdy nie robimy dużych zapasów towarów gdyż w każdej chwili może pojawić się produkt konkurencyjnej firmy który okaże się lepszym rozwiązaniem. Mówić ściśle producenci których polecamy muszą przez cały czas bronić się sami, niezależnie od tego jak długo trwa nasza współpraca. 

Jesteśmy firmą przede wszystkim usługową której zadaniem jest dostarczyć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów. To również na podstawie naszych opinii klienci dokonują zakupów i zmian sprzętu komputerowego.

Choć staramy się być na bieżaco ze wszystkimi ważniejszymi nowinkami technicznymi z naszej branży najważniejszym kryterium oceny są nasze własne testy. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że produkt proponowany przez prasę branżową, opinie na forach i zapewnieniach dystrybutorów nie spełnia naszego oczekiwania i nie zgadzamy się z panująca opinią. Nie zakładamy, że wszystko wiemy najlepiej a firmy proponujące innych producentów robią źle. Postępujemy jednak według własnego sumienia i doświadczeń dlatego proponując klientowi dane rozwiązanie, czy konfigurację musimy być wewnętrznie przekonani o słuszności tego wyboru.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi konsultantami i serwisantami oraz odwiedzenia naszego serwisu w Pabianicach. 

 

 

Nasi partnerzy: