Kontakt z konsultantem:
Pn - Pt
8.00 - 18.00

tel. (+48) 728 878 570

 

 Punkt obsługowy:

Pn - Pt
10.00 - 18.00

Soboty

10.00 - 14.00

tel. (+48) 42 227 34 47

hagjos@hagjos.com.pl

95-200 Pabianice

ul.Partyzancka 46

 

 

 

Moduł Gabinet

MODUŁ GABINET to nowoczesne rozwiązanie połączone ze sprawdzonym systemem mMedica. Dzięki temu połączeniu powstały narzędzia pozwalające na szybkie i efektywne prowadzenie kompletnej kartoteki pacjentów. Dzięki pomocy lekarzy, moduł dostosowany jest do wymagań specjalistów z różnych dziedzin.

Najbardziej istotnymi cechami gabinetu mMedica jest bardzo prosta wręcz intuicyjna  obsługa, komplet informacji o pacjencie, rzeczywista pomoc przy diagnozie dzięki dostępowi do historii leczenia, obszerna lista zdefiniowanych wydruków (istnieje możliwość definiowania własnych)

Moduł jest wyposażony w przejrzysty i czytelny interfejs, gdzie w podstawowym oknie wizyty widzimy najważniejsze informacje z historii pacjenta tj: stałe leki, choroby przewlekłe, czynniki ryzyka.

Istnieje możliwość samodzielnego określenia  dodatkowych informacji wyświetlanych na ekranie głównym wizyty. Kolejnym ważnym udogodnieniem wpływającym na efektywność pracy, jest możliwość wykorzystanie ekranów dotykowych.

Standardowe szablony i i teksty pozwalają na przyspieszenie wprowadzana informacji o stanie zdrowia pacjenta.

Dane pacjenta można przeglądać na kilka różnych sposobów, włącznie z tradycyjną historią wizyt która jest analogiczna do dokumentacji papierowej. Przepisywane podczas proces wystawiania recept. Automatyczne mechanizmy wykrywania uprawnień pacjenta do refundacji (recepta ‘’P’’) dla leków wybranych ze słownika Pharmidex. Automatyczne wyliczanie czasu na jaki starczy lek oraz wpisywanie informacji o dawkowaniu, sposobie podawaniu leków.

Nasi partnerzy: