Oferty specjalne

Oferta specjalna dla Płatników Urzędu Celnego

Zestaw CERTUM Mini dla Płatników Urzędu Celnego

Zestaw CERTUM Mini to kompletne urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany przez płatników Urzedów Celnych.

Zobacz szczegóły »

 

 

  

Zestaw CERTUM Standard dla Płatników Urzędu Celnego

Zestaw CERTUM Standard to kompletne urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany m.in. przez płatników Urzedów Celnych.

Zobacz szczegóły »

 

 

 

Oferta specjalna dla Sędziów i Służb Penitencjarnych

Zestaw CERTUM Mini dla Sędziów i Służb Penitencjarnych

Zestaw CERTUM Mini to kompletne urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany przez Sędziów oraz pracowników Służb Penitencjarnych.

Zobacz szczegóły »

 Zestaw CERTUM Standard dla Sędziów i Służb Penitencjarnych

Zestaw CERTUM Standard to kompletne urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany m.in. przez Sędziów oraz pracowników Służb Penitencjarnych.

Zobacz szczegóły »

 

 

 

Oferta specjalna dla Ośrodków Szkolenia Kierowców

 

Zestaw CERTUM Mini dla Ośrodków Szkolenia Kierowców

Zestaw CERTUM Mini to kompletne urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany przez Ośrodki Szkoleń Kierowców do przesyłania zaktualizowanych profili swoich kandydatów na kierowców oraz przez Płatników składek ZUS do podpisywania deklaracji.

Zobacz szczegóły » 

Zestaw CERTUM Standard dla Ośrodków Szkolenia Kierowców

Zestaw CERTUM Standard to kompletne urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany m.in. przez Ośrodki Szkoleń Kierowców do przesyłania zaktualizowanych profili swoich kandydatów na kierowców, oraz przez Płatników składek ZUS do podpisywania deklaracji.

Zobacz szczegóły »

 

 

Oferta specjalna dla branży medycznej

 

Zestaw CERTUM Mini dla branży medycznej

Zestaw CERTUM Mini to kompleksowy zestaw do obsługi podpisu elektronicznego spełniający wymogi, nałożone na podmioty wykonujące działalność leczniczą (Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, od 1 kwietnia 2013 r. wszystkie wnioski dotyczące praktyk lekarskich muszą być składana w postaci elektronicznej).

Zobacz szczegóły »

 Zestaw CERTUM Standard dla branży medycznej

Zestaw CERTUM Standard to kompleksowy zestaw do obsługi podpisu elektronicznego spełniający wymogi, nałożone na podmioty wykonujące działalność leczniczą (Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, od 1 kwietnia 2013 r. wszystkie wnioski dotyczące praktyk lekarskich muszą być składana w postaci elektronicznej).

Zobacz szczegóły »

Nasi partnerzy: