Kontakt z konsultantem:
Pn - Pt
8.00 - 18.00

tel. (+48) 728 878 570

 

 Punkt obsługowy:

Pn - Pt
10.00 - 18.00

Soboty

10.00 - 14.00

tel. (+48) 42 227 34 47

hagjos@hagjos.com.pl

95-200 Pabianice

ul.Partyzancka 46

 

 

 

Placówki Medyczne

W ofercie posiadamy nowoczesny system rozliczeniowo-ewidencyjny ASSECO mMedica, przeznaczony dla przychodni i gabinetów lekarskich.  Oprogramowanie mMedica jest znakomitym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy potrzebują od programu rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia ale również dla tych, którzy chcą przyspieszenia i wspomożenia obsługi pacjenta a także tworzenia dokumentacji medycznej.
System mMedica ma w swoich zasobach kilka wersji:

 • mMedica PS- podstawowa wersja systemu obsługująca rozliczenia z NFZ
  mMedica STANDARD- wersja przyspieszająca i wspierająca obsługę obsługę pacjeta i świadczenia usług medycznych
 • mMedica MODUŁ GABINET

 

Świadcząc nasze usługi w zależności od potrzeb placówki medycznej oferujemy:

 • Opiekę na infrastrukturą informatyczną
 • Nadzór nad stacjami roboczymi
 • Nadzór nad drukarkami, skanerami itp.
 • Nadzór nad stanem technicznym i zapewnienie maksymalnej wydajności serwerom
 • Nadzór nad backupem danych placówki i systemami archiwizacji
 • Zabezpieczenie infrastruktury sieciowej
 • Doradztwo w zakresie modernizacji, i wyborze urządzeń systemu IT
 • Opiekę nad stronami Internetowymi

Więcej informacji o systemie mMedica znajdą Państwo tutaj.

Naszą ofertę wzbogaca miedzy innymi posiadanie uprawnień Operatora PPT firmy Unizeto Technologies, dzięki czemu jesteśmy w stanie we własnym zakresie zadbać o Państwa podpisy elektroniczne, karty kryptograficzne, certyfikaty SSL i wiele innych. Wiecej informacji o produktach Unizeto Technologies i oferowanych usługach tutaj

Kwestię bezpieczeństwa zapewniamy dodatkowo oferując rozwiązania firmy GFI Software - światowego lidera wśród producentów oprogramowania czuwającego nad bezpieczeństwem. Jesteśmy świadomi jak ważną kwestię w tej branży odgrywa bezpieczeństwo danych i zachowanie poufności informacji. Dlatego decydujemy się tylko na profesjonalne rozwiązania sprawdzone na całym świecie. Więcej o ofercie GFI Software

Specjalizujemy się w zarządzaniu serwerami opartymi na systemach Microsoft Windows Serwer. Nasi konsultanci mają wszelki możliwe upoważnienia i certyfikaty weryfikujące ich wiarygodność.

Swoje doświadczenie zdobywali obsługując rozbudowane sieci w Polsce i zagranicą.
Posiadając własny serwis komputerów i serwis drukarek jesteśmy w stanie pomóc Państwu w obsłudze i otoczyć opieką niemalże każde urządzenie w Państwa firmie.  Staramy się aby nasza oferta była kompleksowa i sprawna. Dzięki temu w przypadku awarii nie muszą Państwo kontaktować się z wieloma firmami z których każda zajmuje się jedynie wąską specjalizacją, co często powoduje konflikty i utrudnia ustalenie winnych i przyczyny.

Zapraszamy do wstępnej bezpłatnej rozmowy podczas której mamy nadzieję rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości i przekonać do skorzystania z naszych usług.

Nasi partnerzy: