Kontakt z konsultantem:
Pn - Pt
8.00 - 18.00

tel. (+48) 728 878 570

 

 Punkt obsługowy:

Pn - Pt
10.00 - 18.00

Soboty

10.00 - 14.00

tel. (+48) 42 227 34 47

hagjos@hagjos.com.pl

95-200 Pabianice

ul.Partyzancka 46

 

 

 

Placówki Oświaty

Obsługę szkół, ośrodków szkoleniowych i egzaminacyjnych prowadzimy od samego początku naszego istnienia. Wiemy doskonale, że Ci klienci oczekują zupełnie innych rozwiązań i zmagają się z zupełnie innymi problemami niż właściciele prowadzący własną działalność.

Specyfika tej pracy nie jest nam obca i zdajemy sobie sprawę że każda z placówek rządzi się swoimi prawami i wymaga indywidualnego podejścia. Ze względu na użytkowników i możliwe problemy znaczenie ma nawet wiek dzieci uczęszczających na zajęcia informatyki lub mające dostęp do komputerów w bibliotece czy na świetlicy.

Zdajemy sobie sprawę że większość profesjonalnych rozwiązań nie mieści się w szkolnych budżetach dlatego najważniejszym elementem przy projektowaniu monitoringu i nadzoru sieci jest pomysł i doświadczenie.

Proponujemy wstępną bezpłatną konsultację podczas której zapoznamy się z warunkami panującymi w Państwa placówce i spróbujemy dobrać optymalne rozwiązanie.

Mamy doświadczenie w obsłudze programów przeznaczonych dla szkół i placówek edukacyjnych jak chociażby system SIO.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu opiekę nad serwerem, bezpieczeństwem danych. Współpracujemy z firmą GFI Software dzięki czemu mamy dostęp do jednych z najlepszych na świecie systemów wspomagających zabezpieczanie informacji i monitoringu sieci.

Jesteśmy partnerem firmy Unizeto Technologies, dlatego wszystkie sprawy dotyczące podpisów elektronicznych mogą również Państwo rozwiązywać u nas, bez konieczności jeżdżenia do innych placówek , lub wysyłania dokumentów. Wszystko wykonamy w Państwa imieniu.

Gwarantujemy obsługę serwisową wszystkich urządzeń Informatycznych w placówce z serwisem przeprowadzanym na miejscu. Mamy możliwość wypożyczania sprzętu co eliminuje konieczność wydania znacznej kwoty na zakup nowego urządzenia.

Możemy również wspomóc prowadzenie Państwa strony Internetowej.
Naszym celem jest przejęcie wszystkich problemów związanych z branżą informatyczną w Państwa placówce tak aby ich eliminacja odbywała się bez Państwa udziału i nie ingerowała w wykonywaną pracę.

 

Zapraszamy do współpracy

Nasi partnerzy: