Kontakt z konsultantem:
Pn - Pt
8.00 - 18.00

tel. (+48) 728 878 570

 

 Punkt obsługowy:

Pn - Pt
10.00 - 18.00

Soboty

10.00 - 14.00

tel. (+48) 42 227 34 47

hagjos@hagjos.com.pl

95-200 Pabianice

ul.Partyzancka 46

 

 

 

Office 365

Referencje

"Z firmą Hagjos współpracujemy od wielu lat. W czasie tak długiej współpracy zawsze pojawiają się trudniejsze i łatwiejsze momenty. Jest to pierwsza firma z branży IT z którą współpracujemy a która nigdy nie pozostawiła nas bez pomocy. Wielokrotnie niezależnie od pory dnia a czasami również nocy , udowadniali że  pracują tam ludzie na których można polegać. Ich błyskawiczne reakcje i nieszablonowe rozwiązania często ratowały naszą firmą przed poważnymi kosztami i przestojami w pracy. Powierzyliśmy firmie Hagjos, zarówno opiekę nad naszą siecią, konserwacją sprzętu, marketingiem internetowym oraz bezpieczeństwem danych i nigdy nie żałowaliśmy tej decyzji. Komunikatywność i podejście tego zespołu jest niespotykane”
Paweł Kielnierowski - Prezes Zarządu
Fabryka Urządzeń Maszynowych Sp. z o.o

 

„Do firmy Hagjos trafiliśmy z polecenia kilka lat temu, będąc w trakcie zmiany naszej infrastruktury informatycznej. Dzięki pracownikom tej firmy, koszty całego przedsięwzięcia zostały zredukowane o połowę a końcowy efekt przerósł nasze oczekiwania. Od tamtej pory korzystamy z Ich pomocy we wszystkich sprawach dotyczących spraw komputerowych. Profesjonalizm, konsekwencja i przede wszystkim ludzkie podejście, to cechy które najlepiej określają firmę Hagjos i jej pracowników”
Anita Mielczarek – Dyrektor Zarządu
Przedsiębiorstwo „EKSA”

 

„Współpracowaliśmy z wieloma firmami informatycznymi, a z uwagi na specyfikę naszej pracy, kontakty te często bywają burzliwe a nasze wymagania rzadko kiedy bywają „standardowe”. Hagjos to przede wszystkim zespół zupełnie odmiennych ludzi, którzy tworzą wyjątkową całość. Trudno ich zaszufladkować lub określić ich główny nurt, ich uniwersalność i sposób radzenia sobie w nowych sytuacjach zaskakiwał nas nie raz. Najważniejsze że pracując z maszynami nadal pozostali ludźmi i niezależnie od napięcia sytuacji można się dogadać.”
Piotr Pazdej – redaktor naczelny
Agencja Reklamowa PRF-MEDIA

 

"Oby jak najwięcej takich firm w naszym mieście. Bardzo wysoka jakość usług przy niespotykanie niskiej cenie. To miłe kiedy informatyk mówi w języku zrozumiałym dla zwykłego śmiertelnika. Już po pierwszej rozmowie widać, że im naprawdę zależy na dobrze wykonanej pracy. Rozmowa bez „handlowego żargonu” zupełnie jak z dobrym znajomym. Wszystko tłumaczone bardzo cierpliwie, bez ukrytych kruczków. Współpracujemy od kilku lat i nie przypominam sobie żadnej niemiłej sytuacji. Jak podczas każdej współpracy zdarzają się lepsze i gorsze dni ale z Hagjos wszystkie problemy można rozwiązać. Przede wszystkim to uczciwi ludzie będący fanatykami swojej pracy. Pasjonaci i technicy a nie naciągacze i sprzedawcy, których klient po wyjściu nie interesuje. Bardzo rzetelna firma."
Sławomir Stańczyk - Właściciel
Szkoła Kierowców - "AUTOJAZZ"

 

"W chwili obecnej nie wyobrażamy sobie dalszego funkcjonowania naszej placówki bez firmy Hagjos. Ich pomoc na przełomie minionych lat jest nieoceniona. Zarówno w kwestii serwisu, zarządzania naszą siecią, pilnowaniu bezpieczeństwa danych czy obsługą strony internetowej. Podczas ostatniej kontroli w naszej szkole przysłany informatyk był pod wrażeniem rozwiązań jakie zastał w państwowej szkole, wszystkie wymogi spełniliśmy wzorcowo i to jest najlepsze potwierdzenie profesjonalizmu firmy Hagjos. Jedną z największych zalet tej firmy jest zakres ich usług. Od lat każdy pojawiający się problem w naszej szkole dotyczący branży informatycznej ma to samo rozwiązanie – telefon do Hagjos. Wcześniej byliśmy obsługiwani przez kilka firm o wąskiej specjalizacji co powodowało ciągłe konflikty i przerzucanie winy pomiędzy firmami. Od kiedy obsługuje nas firma Hagjos takie sytuacje nie mają miejsca. Pracują tam ludzie bardzo komunikatywni i wszystkie przeszkody, włącznie z finansowymi, można zawsze rozwiązać. Polecamy z całego serca."
Bożena Włodarczyk - Dyrektor
Szkoła Podstawowa nr 8 w Pabianicach

 

"Ze współpracy z firmą Hagjos jestem bardzo zadowolona .Mój sklep internetowy powstał szybko, sprawnie i działa bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt podczas powstawania projektu. Dziękuję za fachowość, rzetelność i ciekawe pomysły. Gorąco polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą stworzyć coś dobrego"
Magdalena Chmurska - Właściciel
NEL Zapachy Świata

 

"This is a very professional company and very customer oriented. They do not promise anything they can't stand behind and they take a pride in their customer relations. We understand that our project could've been too big for them, however we do admire their professionalism and expertise especially for company of this size. When confronted with project not suitable for them to work on, they will always find a solution or subcontractor to take care of customer needs. They are great in coordinating different sizes of projects. We would recommend them to all who are looking for; unconventional solutions and creative thinking.
If we could find one thing they still need to work on, it would be getting hold of their representative over the phone. However they do reply to emails in very promptly manner."

Stefany Ichaso
Biocore - Santa Cruz

 

"Podziękowanie dla Firmy Hagjos od  Dyrekcji Gimnazjum nr 3 z oddziałami integracyjnymi im. T. Kościuszki w Pabianicach, organizatorzy turnieju oraz społeczność szkolna składa serdeczne podziękowania za ufundowanie nagród dla młodzieży startującej w "III Powiatowym Turnieju Strzeleckim w Strzelectwie Sportowym"
 W tym miejscu należy wspomnieć, iż Firma Hagjos kolejny już raz sponsoruje nasz Turniej."
Andrzej Pasiński - Nauczyciel
Gimnazjum nr 3 z oddziałami integracyjnymi im.T. Kościuszki w Pabianicach

Nasi partnerzy: