Systemy Informatyczne

Kompleksowa obsługa firm z zakresu IT (i nie tylko) jest głównym celem naszej działalności. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, zarówno wśród mniejszych firm jedno lub kilkustanowiskowych jak i większych zakładów produkcyjnych, usługowych, ośrodków oświaty i placówek medycznych.
Dzięki zaawansowanemu monitoringowi całej infrastruktury informatycznej jesteśmy w stanie zdiagnozować i rozwiązać większość problemów zanim zmniejszą one produktywność, spowodują awarię lub utratę danych.
Uczestniczymy również jako zewnętrzni konsultanci przy projektach i wdrożeniach usług wysokodostępnych opartych na klastrach i macierzach SAN.
Większość naszych współpracowników posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży informatycznej, ale dla wszystkich informatyka jest przede wszystkim pasją.
 Z doświadczenia wiemy, że stopień zaawansowania obsługi w danej firmie nie zawsze jest zależny od ilości stanowisk ani wielkości firmy. Czasami firma kilku stanowiskowa posiada wdrożone indywidualne rozwiązania których obsługa może okazać się dużo bardziej wymagająca niż duża firma pracująca na szablonowych rozwiązań. Z tego względu w naszej firmie koszt miesięcznej obsługi nie jest uzależniony od ilości stanowisk (co naszym zdaniem jest wysoce niemiarodajne i szkodliwe dla jednej ze stron) lecz od godzin wykonanej pracy. W zależności od umowy deklarowana jest ilość godzin którą nasi pracownicy wykonają w Państwa firmie. Jeśli w danym miesiącu ilość wykupionych godzin okaże się niewystarczająca każda dodatkowa godzina jest doliczana osobno według ustalonego cennika. Pragniemy zauważyć że w godziny wykupione w abonamencie mają jedną cenę niezależnie od specjalisty który będzie ją wykonywał oraz od stopnia jej zaawansowania. Tak więc niezależnie czy jest to naprawa bazy danych, modernizacja sklepu internetowego, tworzenie zestawienia SQL koszt jest taki sam zgodny z ustaleniami w umowie. W przypadku godzin dodatkowych lub obsługi bez abonamentu stawki godzinowe mogą znacząco się od siebie różnic. Dla przykładu godzina pracy serwisanta może kosztować 50zł a godzina pracy administratora systemu może kosztować 250zł. Niewykorzystane godziny w danym miesiącu można zawsze wykorzystać na inną usługę, np.: poprawę strony internetowej, wykonanie projektu graficznego itp. Ilość godzin przewidzianych umowa można dowolnie zmieniać z miesięcznym wyprzedzeniem.
Jesteśmy autoryzowanymi partnerami taki firmami jak MICROSOFT, INSERT, ASSECO, BROTHER, INTEL, DELL, HP, UNIZETO TECHNOLOGIES.
Listę naszych certyfikatów i uprawnień mogą Państwa znaleźć tutaj… [link do Uprawnienia]
Dodatkowo współpracujemy z wieloma firmami w kraju i za granicą które są w stanie pomóc nam jeśli rozwiązanie Państwa problemów przekracza nasze kompetencję. Jeśli zachodzi taka potrzeba bardzo chętnie zdobywamy nowe doświadczenia i poszerzamy zakres naszych umiejętności. Jeśli używają Państwo oprogramowania które wymaga autoryzacji której nie posiadamy prosimy o kontakt a spróbujemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
Decydując się na współpracę z naszą firmą mogą Państwo liczyć na pomoc zespołu ludzi z bardzo różnych dziedzin Informatyki, nie tylko serwisantów, administratorów, operatorów systemów, projektantów baz danych, specjalistów z dziedziny SEO jak i również grafików, tłumaczy, fotografów a nawet pisarzy i analityków.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasi partnerzy: