Kontakt z konsultantem:
Pn - Pt
8.00 - 18.00

tel. (+48) 728 878 570

 

 Punkt obsługowy:

Pn - Pt
10.00 - 18.00

Soboty

10.00 - 14.00

tel. (+48) 42 227 34 47

hagjos@hagjos.com.pl

95-200 Pabianice

ul.Partyzancka 46

 

 

 

Office 365

Technologie internetowe

Firma Hagjos oferuje Państwu w swoim szerokim wachlarzu usług, również projektowanie i tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych, portali informacyjnych jak również pozycjonowanie stron już istniejących.

Projektowanie  dla naszych specjalistów jest sztuką a nie codzienną, monotonną pracą. Projekty które wykonujemy pozwalają naszym klientom na wyróżnienie się pośród konkurencji.  Tworząc, wykorzystujemy najnowsze technologie, które są dostępne.

Stworzenie strony internetowej, sklepu on-line czy portalu jest złożonym procesem na który składa się kilka etapów. Kładziemy nacisk na komunikację i wzajemne zrozumienie z klientem.

Pierwszym etapem i często wbrew pozorom najważniejszym jest spotkanie i rozmowa z klientem, podczas której zapoznajemy się ze specyfiką Państwa branży, dowiadujemy się o charakter i rodzaj potrzebnego Państwu serwisu. W przypadku gdy klient wybiera stronę internetową ustalamy rodzaje witryn i technologii czy ma być to strona dynamiczna, półdynamiczna, statyczna, wizytówka strony. Proponujemy dobranie atrakcyjnego adresu www (domena) jak i umieszczenie gotowego serwisu na naszych serwerach. Przedstawiamy możliwe układy graficzne, proponujemy kolorystykę itp. Ustalamy ilość projektów graficznych strony głównej, jeśli nie jesteście Państwo zdecydowani co do kolorystyki czy układu strony. Umawiajmy się na termin spotkania bądź tez jak Państwo wolą przesłania drogą elektroniczną projektu graficznego strony.

Kolejnym krokiem naszej pracy, jest organizacja witryny, rozmieszczenie elementów i projekt graficzny. Na podstawie wstępnej rozmowy projekt jest optymalizowany pod kątem specyfiki branży, diagnozy wizualnej firmy czyli kolorystyki, grafiki, logo firmy, struktura strony. Na tym etapie proponujemy również plan wyglądu kolejnych podstron dla serwisu oraz rozwiązania nawigacyjne.

Na spotkaniu przedstawimy prezentację projektu, ustalimy wprowadzenie możliwych poprawek i po akceptacji przystępujemy do realizacji projektu.
Nasi specjaliści od grafiki i programowania przygotowują stronę tak, aby poprawnie i optymalnie wyświetlała się we wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach m.in. Google Chrome, Opera, Mozilla.

Serwis przygotowujemy w oparciu o różne technologie, możemy tez w celu podniesienia atrakcyjności i ekspozycji niektórych elementów dodać animacje.
W pełni wykonany serwis zostaje zamieszczone bądź na naszych serwerach lub na serwerach zewnętrznych wskazanych przez Państwa.

Etapy przedstawione wyżej są tak naprawdę pierwszym krokiem który poprowadzi Państwa na ścieżkę zaistnienie w Internecie. W ramach naszych usług proponujemy również pozycjonowanie stron i serwisów www według ustalonych słów kluczowych i przeprowadzamy także promocje w przeglądarkach i katalogach czyli w skrócie przeprowadzamy kampanie reklamowe Google AdWords.

Od momentu podpisania umowy współpracy, zostaje przydzielony do Państwa projektu jeden opiekun. Osoba ta, będzie odpowiedzialna za koordynację prac grafików, programistów, copywriterów i pozostałych.  Opiekun projektu będzie dostępny pod telefonem i gotowy na udzielenie wszelkich informacji, jakimi będziecie Państwo potrzebowali.

Nasi partnerzy: