Zestawy do podpisu

Zestaw CERTUM Standard do podpisu elektronicznego

Zestaw CERTUM Standard to kompletne urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego, składające się między innymi z certyfikatu kwalifikowanego, karty kryptograficznej (nośnik certyfikatu) oraz czytnika kart kryptograficznych. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany przez Płatników składek ZUS do podpisywania deklaracji.

Zobacz szczegóły »

 

 

Zestaw CERTUM Bez czytnika do podpisu elektronicznego

Zestaw CERTUM Bez czytnika to zestaw do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego przeznaczony dla Klientów posiadających czytnik kart kryptograficznych, Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany przez Płatników składek ZUS do podpisywania deklaracji.


Zobacz szczegóły »

 

 

Zestaw CERTUM Mini do podpisu elektronicznego

Zestaw CERTUM Mini to kompletne urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego, składające się z certyfikatu kwalifikowanego, mini karty kryptograficznej (nośnik certyfikatu) oraz poręcznego czytnika kart kryptograficznych.


Zobacz szczegóły »

 

 

Zestaw CERTUM bez czytnika mini do podpisu elektronicznego

Zestaw do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego przeznaczony dla Klientów posiadających czytnik kart kryptograficznych. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany przez osoby podpisujące dokumenty (w tym deklaracje do ZUS, e-deklaracje podatkowe) w imieniu własnym lub w imieniu innych podmiotów.

Zobacz szczegóły »

 

 

Zestaw MultiBox Standard

W skład zestawu wchodzi:
Zestaw CERTUM Standard z podpisem elektronicznym
Certyfikat ID do szyfrowania poczty.
Zestaw Certum Standard zawiera:
Czytnik kart ACS ACR38 USB
Karta kryptograficzna standard
Płyta z oprogramowaniem.

Zobacz szczegóły »

 

Zestaw MultiBox Mini

W skład zestawu wchodzi:

Zestaw Certum mini z podpisem elektronicznym

Certyfikat ID do szyfrowania poczty
Zestaw Certum mini zawiera:
Czytnik kart ACS ACR38T Plug-in
Karta kryptograficzna mini
Płyta z oprogramowaniem

Zobacz szczegóły »

 

Zestaw cryptoCERTUM

Zestaw cryptoCertum jest niezbędnym nośnikiem certyfikatu wydawanego przez MSW, który umożliwia autoryzację przy współpracy z SI CEPiK. Zestaw dodatkowo umożliwia obsługę oraz bezpieczne przechowywanie certyfikatów klucza publicznego. 

Zobacz szczegóły »

Nasi partnerzy: